O nas

guaranty

PROFESJONALIZM

Nasi współpracownicy, to wykwalifikowana, kadra która dba o jak najwyższe standardy obsługi Klienta oraz kadra, która proponuje sprawdzone i pewne zlecenia.

guaranty

DOŚWIADCZENIE

O pracy opiekunki wiemy wszystko, wiemy jakie problemy mogą Państwo napotkać i wiemy jak je rozwiązać oraz pomożemy im zapobiegać.

guaranty

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, mają Państwo pewność, że w momencie rozpoczęcia współpracy z nami zyskują Państwo solidnego i niezawodne partnera.

guaranty

WSPÓŁPRACA

Szanujemy Twoją opinię, słuchamy Ciebie i Twoich życzeń o pracy i oferować sprawdzone oferty pracy tylko te, które są dla Ciebie odpowiednie

Prokura Work

To zespół, który zapewnia profesjonalną pomoc osobom starszym i współpracuje ze sprawdzonymi partnerami w Niemczech.

Profesjonalizm, doświadczenie, elastyczność, indywidualne podejście i wrażliwość na potrzeby pracowników i klientów – tym kierujemy się w naszej pracy i za co nas kochają Klienci. Zaufanie i rzetelność to nasze wartości, które zapewniamy klientom i opiekunom komfort i bezpieczeństwo.

Co najważniejsze, mamy zaszczyt pracować z ludźmi, którzy mają duże doświadczenie, pozytywne nastawienie i nietuzinkowe podejście do życia. Dzięki naszemu zaangażowaniu wspieramy i pomagamy opiekunom w znalezieniu pracy, o której marzą, za przyzwoitą pensję. A osobom starszym zapewniamy spokojne i bezpieczne życie w ostatnich latach w ich domach.

„Najważniejsi są dla nas ludzie” – to motto oznacza, że ​​jesteśmy pełni wiary w swoją pracę, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, stale się uczymy i doskonalimy umiejętności naszych pracowników, wykazując się indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Doceniamy każdego pracownika i zapraszamy do naszego zespołu!
Zadzwoń do nas +48 778 878 033

Prokura Work oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w Niemczech w przedziale od 1000 do 1800 euro oraz system premiowy, czyli dodatkowe premie finansowe za pracę w czasie wakacji i premie za pilny wyjazd;
  • Tylko sprawdzone, najlepsze i najłatwiejsze oferty pracy;
  • Nie spędzasz za granicą całego roku, ale masz możliwość pracy od 1 do 6 miesięcy. Pozwala to zaplanować wyjazdy do pracy i spędzić dużo czasu z rodziną;
  • Pracuj całkowicie bezpiecznie podczas pandemii, ponieważ jesteś tylko z oddziałem, prawie bez krzyżowania się z obcymi. W niektórych przypadkach rodzina podopiecznego sama kupuje produkty. W przypadku choroby zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Gwarantowane prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Zakwaterowanie i wyżywienie są dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Płacimy wszystkie wymagane prawem podatki i opłaty;
  • Pełne wsparcie psychologiczne i doradztwo z nami w sytuacjach stresowych oraz w pracy z podopiecznym 24/7
Wybierz ofertu pracy, podpisz z nami umowę i dobrze zarabiaj!
Ankieta